Osto Myynti
DKK DKK 7.6300 7.2400
GBP GBP 0.8910 0.8470
NOK NOK 9.2680 8.8000
SEK SEK 9.6900 9.3400
USD USD 1.0910 1.0400

Palaute

:

Uutiset

Matkamessut 20.-22.1.2017
Kiinalaiset ostavat 2000 tonnin kultaholvin Lontoosta
Etusivu > Yhteystiedot > Henkilökunta
Print

Henkilökunta

 

 Tavex OY (Suomi)

Marek Viskman
Toimitusjohtaja
Puh: +358 968 149 149
tavex@tavex.fi

 

 Tavid AS (Viro)

Alar Tamming
Hallintoneuvoston puheenjohtaja
GSM: +372 5014412
alar@tavid.ee

Meelis Atonen
Hallintoneuvoston jäsen
GSM: +372 5069459
meelis@tavid.ee

Kuno Rääk
Johtokunnan jäsen
Puh: +372 627 9910
GSM: +372 5073116
kuno@tavid.ee

 

 

Jüri Martin
Johtokunnan jäsen
Puh: +46 736 781105
juri.martin@tavex.eu

Roman Lossman
Johtokunnan jäsen
Puh: +371 6720 5533
roman@tavid.ee

Toomas Pavelson
Valuuttadiileri
Puh: +372 627 9900
tavid@tavid.ee

Alar Jõeloo
Tarton konttorin johtaja
Puh: +372 730 1170
tartu@tavid.ee

Ragnar Russe
Henkilöstöpäällikkö
Puh: +372 627 9920
ragnar@tavid.ee

Marje Abel
Pääkirjanpitäjä
Puh: +372 627 9929
marje@tavid.ee

Dagmar Veigel
Toimiston johtaja
Puh: +372 627 9910
sekretar@tavid.ee


Merily Saar
Kirjanpitäjä
Puh: +372 627 9929
merily@tavid.ee

 

 Tavex SIA (Latvia)


Roman Lossman
Toimitusjohtaja
Tel: +371 6720 5532
roman@tavex.lv

Viktorija Gorčakova
Kehityspäällikkö
Tel: +371 6720 5532
viktorija@tavex.lv

Andris Arhipenko
Johtaja
Tel: +371 6720 5533
andris@tavex.lv

 

 

 

 


  Tavex AB (Ruotsi)

Tiit Rosenberg
Toimitusjohtaja
Puh: +46 8 678 2030
Puh: +46 70 678 7073
Fax: +46 8 678 0222
tiit.rosenberg@tavex.se

 

 

 

 Tavex AS (Norja)

 

Jüri Martin
Toimitusjohtaja
Puh: +46 736 781105
juri.martin@tavex.eu

 Tavex A/S (Tanska)

 

 

Sten Senkel
Toimitusjohtaja
Puh: +45 3312 0907
tavex@tavex.dk

 

 

 

 

 

 

 

  Puola - Tavex Sp. z o.o

 

Roman Lossman
Toimitusjohtaja
Tel: +371 6720 5532
roman@tavex.lv

 

 Tavex EOOD (Bulgari)

Blagovest Belev
Toimitusjohtaja
Puh: +359 2/9888
666
tavex@tavex.bg

Max Baklayan
Toimitusjohtaja
Puh: +359 2/9888 666
tavex@tavex.bg